Кар’єра

Наша компанія швидко розвивається і є сильним гравцем на ринку програмного забезпечення. Ми уже встигли отримати визнання серед клієнтів і партнерів. Поєднання якості, продуктивності та гнучкості сприяло розвитку довірчих відносин з багатьма компаніями в Україні, Європі та США.

За час нашого існування ми створили величезну кількість проектів з використанням різноманітних мов програмування: PHP, NodeJS, GoLang, і Python. Але свою перевагу незмінно віддаємо Ruby. Поточні інвестиції в нові технології дозволяють забезпечити якість і ефективність послуг, що ми надаємо. Це, у свою чергу, створює конкурентну перевагу для Syndicode і наших клієнтів.

Ми – справжні професіонали, які працюють над створенням найкращих інтернет- та мобільних додатків для найрізноманітніших бізнес цілей. Ми з легкістю виконуємо обіцяні показники, попередньо надавши клієнту детальний графік виконання робіт і зрозумілий опис проекту. Кожен член команди бере участь як у внутрішніх, так і у зовнішніх процесах компанії. Це не просто “працівники”, але наші колеги, високо вмотивовані і досвідчені ТОП-виконавці. Ми пишаємось їх професіоналізмом та індивідуальністю, адже віримо, що талановита людина – талановита у всьому.

Нульовий рівень бюрократії

У нас можна запросто ходити по офісу у в’єтнамках. Невимушена атмосфера дозволяє проводити зібрання за чаєм або кавою. А якщо виникне бажання освіжитися після роботи над непростим проектом – можна прийняти душ. Іншими словами, робочі умови максимально розраховані на те, аби ніщо не відволікало вас від першочергової задачі – роботи.

Високо вмотивована команда ТОП-виконавців

Наші працівники дисципліновані й пунктуальні. Ми визначаємо проміжні та крайні строки завершення проекту, щоб встигнути все вчасно, і щоб всі учасники розуміли важливість своєї ділянки роботи. Перемога любить старанних, і ті, хто добре виконує свою роботу – отримують заохочення.

Основні принципи – Натхнення, Уява та Індивідуальність

Для створення ексклюзивних додатків ми застосовуємо принцип “3хI” (3xI = Inspiration, Imagination, Individuality). Не існує гарних проектів без натхнення. Ми надихаємося роботою на грані можливого, дозволяємо собі вийти за рамки уяви та використовуємо для цього індивідуальність кожного члену команди. Якщо ви спробуєте “змішати, але не збовтувати” – отримаєте неперевершений результат.

Чарівна сила

Якщо ви хочете підкорити світ – просто зробіть це. Широкий вибір проектів дозволить вам розвиватися швидше, і ви зможете застосовувати та розвивати свої уміння одночасно у декількох з них. Або ж, за бажанням, залишитися на одному проекті та нести за нього відповідальність.

Складна робота розвиває прекрасні навички

Ми не боїмося великих і складних проектів, адже вони дозволяють нам отримати досвід і експертизу. Від драфту до драфту ми розвиваємося як сильна команда та як компанія у цілому. Наші клієнти знають, що звернувшись до нас, вони отримають відмінний результат, тому що Syndicode – це місце, де талановиті люди не бояться складнощів.

Вакансії

Немає відповідної вакансії?

Зв`яжись з нами, якщо хочеш стати частиною команди Syndicode!

What we do

Got a project? Let's discuss it!

*By submitting this form you agree with our Privacy Policy.

Mailing & Legal Address

Syndicode Inc. 340 S Lemon Ave #3299, Walnut CA, 91789, USA

Visiting & Headquarters address
Kyiv Sofiivska 1/2a, 01001, Kyiv, Ukraine
Dnipro Hlinky 2, of. 1003, 49000, Dnipro, Ukraine
Email info@syndicode.com
Phone (+1) 9035021111